Háromszor nyertünk Kiemelt

Csurgó U23–Agrofeed-ETO-SZESE 29-33 (13-18)

Csurgó, NB I/B-s mérkőzés, 150 néző. V.: Földesi, Halász.

ETO-SZESE: NAHAJ – TERENYI 6, Sokoray 1, HÁRI 2, SZABÓ A. 9/2, Kovácsovics 2, Paár 2. Cs.: Dapsy (kapus), Bella, Devecseri 1, GYŐRI-DANI 3/2, Goór, Schneider 7/2, Kalmár, Sipos, Papp M. Edző: Deáki István

Kiegyenlített játékkal kezdődött a mérkőzés, az elején a hazaiak vezettek (11. perc: 6-5), aztán egy 5-0-s rohammal átvettük a vezetést (16. perc: 6-10). Onnantól végig nálunk volt az előny az első félidőben, bár a hazaiak egyszer visszakapaszkodtak két gólra (22. perc: 9-11). Azt követően ismét elléptünk négy góllal, amit a szünetig meg is tartottunk.

A második félidőt nagyon rosszul kezdtük, ezt kihasználva egyenlítettek is a csurgóiak (40. perc: 20-20). Aztán ismét a mi perceink következtek, és egy újabb 5-0-s szakasszal visszaállt a korábbi különbség (45. perc: 20-25). Ezt szépen tartottuk a végjátékig, a hazaiak erejéből két felzárkózási kísérletre futotta (58. perc: 29-31), de mindegyiket visszavertük, és küzdelmes mérkőzésen megszereztük a két pontot.

Deáki István: - Háromszor nyertük meg azt a mérkőzést, de a végén tényleg sikerült.

Megjelent: 720 alkalommal