Egy góllal kikaptunk Kiemelt

PLER-Agrofeed-ETO-SZESE 19-18 (12-9)

Budapest, 100 néző. V.: Bonifert, Oláh.

ETO-SZESE: NAHAJ - Terenyi 4, Szabó A. 1, SCHNEIDER 4, HÁRI 1, KOVÁCSOVICS 6, Paár. Cs.: Sarmon (kapus), Bella, SOKORAY 1, Devecseri, Kőhalmi 1, GYŐRI-DANI, GOÓR, Kalmár, Papp. Edző: Deáki István.

A hazaiak kezdtek jobban (6. p: 3-1), de aztán rendeztük a sorokat, s az első negyedóra végére egyenlítettünk (5-5). Ekkor megint a PLER tudott újítani, s meglépett három góllal (24. p: 10-7), amit a szünetig meg is tartott. A második félidő eleje is inkább a hazaiaké volt, a 35. percen 15-11 volt a fővárosiaknak. Szerencsére összeállt a védekezés, s a 40. percben már csak egy gól volt a hátrányunk. Innen nem sűrűn estek a gólok, hat perccel a vége előtt 18-17-nél támadhattunk a döntetlenért, de nem jártunk sikerrel, s mivel a hátralévő időben mindkét oldalon már csak egy-egy gól esett. Mindez azt jelenti, hogy a PLER visszaelőzött, így az utolsó fordulót harmadik helyről kezdjük. Ha jövő szombaton legyőzzök hazai pályán a Tatát, akkor a bronzéem biztos, ám ha a Veszprém U23 megverné a PLER-t, akkor másodikként végzünk.

Deáki István: - Nagyot küzdött csapatom, de lejtős pályán, széllel szemben nehéz győzni.

Megjelent: 414 alkalommal