Kikaptunk Pécsen

A férfi kézilabda NB/I B nyugati csoportjának 25. fordulójában a Pécsi VSE otthonába látogatott az ETO.

A mérkőzés elején fej-fej mellett haladt a két csapat, majd 3 - 6-os állásnál a pécsiek 6-szor is betaláltak, fordítottak így lett 9 - 6. Egészen a 18. percig kellett győri gólra várni, ezután az ETO kapta el a fonalat a 23. percben már 9 - 11 -et mutatott az eredményjelző. Az első félidő utolsó 6 percében már csak a pécsiek voltak eredményesek, beállítva a 12 - 11-es állást.
A második játékrészben végig ment az adok-kapok, de sajnos a Pécsnek jött ki jobban lépés, így egy góllal megnyerték a mérkőzést.

Pécsi VSE - AGROFEED ETO-SZESE 23 - 22 /12 - 11/

AGROFEED ETO-SZESE: Nahaj, Pulai, Szabó 1, Bella, Sokoray, Györi-Dani 3, Goór, Iváncsik 6, Kovácsovics, Gyűrű, Schneider 6, Hollós, Papp, Paár 2, Pordán 4, edző: Deáki István.

Deáki István: Sok hibát követtünk el a mérkőzésen, de ha a körülményekről is beszélnék, hosszú eltiltás várna rám...

Fotó: Marcali Gábor

A Telekom Veszprém U20-as csapatát fogadta a Magvassy-csarnokban az AGROFEED ETO-SZESE a férfi kézilabda NBI/B nyugati csoportjának 24. fordulójában.

A hazaiak előző mérkőzésükön Vecsésről hozták el a két pontot, ezzel átvették a vezetést a bajnokságban. A Veszprém a tabella negyedik pozíciójából várta a folytatást. Ősszel sem bírt egymással a két csapat, 28 – 28-as döntetlent játszottak Veszprémben.  Vasárnap a Magvassy-csarnokban 16 - 16-os  félidőt követően 26 - 26-os döntetlennel zárult a mérkőzés.

Szombaton nyert a rivális, így a tabella élén 40 ponttal áll az ETO és a Vecsés.

AGROFEED ETO-SZESE – Telekom Veszprém U20 26 – 26 /16 - 16/

Fotó: O. Jakócs Péter

Vereség a Veszprém ellen

Hazai pályán szenvedett vereséget az ETO-SZESE a férfi kézilabda NBI/B Nyugati csoportjának 22. fordulójában.

AGROFEED ETO-SZESE – VESZPRÉMI KKFT FELSŐŐRS 28 - 30 /14 - 12/

AGROFEED ETO-SZESE: NAHAJ, Pulai, Szabó 2, Bella, Sokoray, Kőhalmi 2, GYŐRI-DANI 2, Goór 1, IVÁNCSIK 8, Kovácsovics 4, Farkas, Schneider 4, Hollós, Papp, Paár 1, Pordán 4, edző: Deáki István

Deáki István: Szoros meccsen a végjátékban elkövetett hibák okozták vereségünket.

Nagy küzdelemmel és kapusbravúrokkal sikerült itthon tartani a két pontot az férfi kézilabda NB/I B nyugati csoportjának 18. fordulójában.

Az AGROFEED ETO-SZESE a PLER Budapest együttesét fogadta szombaton este a Magvassy csarnokban. Az első pár perc parádésan indult a hazaiaknak, 3 - 0-al indítottunk, aztán felébredt a PLER, de tartani tudtuk a 2-3 gólos különbséget. Megszapododtak a kétperces kiállítások a hazai oldalon, amiket sikerült kapott gól nélkül vagy egy kapott góllal megúsznunk, köszönhetően a nagyon jó védekezünknek. A félidőre összeállt a PLER és kicsit szétszórt lett az ETO, mutatja ezt a 12 - 12-es állás is.

A második félidő nagyon gólszegényen indult a 36. percig kellett várni az első találatra, ami vendég oldalról érkezett. Egészen az 50. percig ment az eredmény után az ETO, de a küzdelem és a rutin kijött. Nahaj több bravúrt is bemutatott, ráadásul kétszer is betalált az üres kapuba. A mérkőzés végére elfáradt testileg és fejben is a vendég együttes. Végeredmény: 21 - 19, így már 6 pont előnyünk van a PLER előtt, és egy pontra vagyunk a Vecséstől.

Deáki István: Nagyon nehéz mérkőzés volt. Ősszel idegenben a győzelmünk egy kicsit meglepetés volt, igyekeztünk itthon tartani a két pontot, ez sikerült is. Egész héten nagyon jól készültek a srácok. Mindenki hozzátette, amit tudott. Megvagyok elégedve az egész csapattal.

Sokoray Ádám: Nagyon jól felkészültünk az ellenfélből. A védekezésünknek és Nahaj Laci kapusteljesítményének köszönhetjük a győzelmet.

Teljes videós nyilatkozatok ITT.

AGROFEED ETO-SZESE - PLER Budapest 21 - 19  /12 - 12/

AGROFEED ETO-SZESE: Nahaj 2, Pulai, Szabó 1, Bella, Sokoray 1, Kőhalmi, Győri-Dani 1, Goór 2, Iváncsik 5, Kovácsovics 3, Farkas, Karajz, Schneider 1, Papp 3, Paár 2, Pordán, edző: Deáki István.

Folytatás:

2018. március 11. vasárnap
15:30 Szigetszentmiklósi KSK - AGROFEED ETO SZESE

rl

Győztünk Tatabányán is

Hozta a kötelezőt az ETO-SZESE a Tatabánya ellen a férfi kézilabda NB/I B nyugati csoportjának 17. fordulójában.

Nahaj és Sokoray kivételével mindenki pályára lépett és gólt is lőtt.

AGROFEED ETO-SZESE - GRUNDFOS Tatabánya KC U20 23 - 28 /9 - 16/

AGROFEED ETO-SZESE: Nahaj, Pulai, Szabó 2, Bella 1, Sokoray, Kőhalmi 2, Győri-Dani 1, Goór 1, Iváncsik 6, Kovácsovics 3, Farkas B. 1, Farkas Á 1, Karajz 1, Schneider 1, Paár 6, Pordán 2, edző: Deáki István

Folytatás:
2018. március 3. szombat
18:00 AGROFEED ETO SZESE - PLER-Budapest

Győzelemmel nyitottuk a tavaszi szezont

A férfi kézilabda NB I/B nyugati csoportjának tavaszi szezonját hazai pályán kezdte az AGROFEED ETO-SZESE. Pénteken este a Magvassy-csarnokban a NEKA csapatán sikerült revansot vennünk, hiszen az őszi fordulóban botlottak Deáki István legényei. A rendkívül gól gazdag találkozón folyamatosan ment az adok-kapok – egymást követték a gólok mindkét oldalon.

AGROFEED ETO-SZESE – NEKA 29 - 27 /14 - 13/

AGROFEED ETO-SZESE: Nahaj, Pulai, Szabó 3, Bella 2, Sokoray 2, Kőhalmi 4, Győri-Dani, Goór 3, Iváncsik 7, Kovácsovics 1, Gyűrű, Karajz 1, Schneider 1, Papp, Paár, Pordán 5, edző: Deáki István.