Első bajnoki mérkőzésén háromgólos vereséget szenvedett a SZESE Győr Komlón.

Komlói BSK-Tom Trans – SZESE Győr 24-21 (17-9)
Komló, 300 néző. Vezette: Horváth László, Kosztend Szabolcs
KBSK: Dr. Balló, Mészáros – Chalupa, Sebestyén, Ujváry 4, Liptai, Péter Szabó 3, Oszlár 7, Szappanos, Kilvinger, Nagy 3, Gász 3, Vojkovics, Paic 4/2.
SZESE: Hoffmann, Somogyi – Kőhalmi 2, Horváth 3, Kovácsovics 3, Décsi, Schneider 2/2, Nagy, Szabó 7, Terenyi, Mátyás 1, Kányai, Rivnyák 2, Bella 1.
Edző: Deáki István
Kiállítások: 8, illetve 12 perc
Hétméteresek: 2/2, illetve 3/2

Jól kezdte a Komló a mérkőzést, az negyedik percben már három góllal vezetett (3-0). A győriek nem igazán találták a játék ritmusát, védekezésben sokat hibáztak és ezt ellenfelük rendre ki is használta. Sajnos az ötödik percben Décsi Gábor is kiesett, az első diagnózis szerint a vádlijában elszakadt egy izom. A hazaiak fokozatosan növelték előnyüket, a huszadik percben öt (10-5), öt perccel később pedig már nyolc góllal vezettek (15-7). Sajnos büntetőt is hibázott a SZESE, így nem sikerült közelebb kerülni a komlóiakhoz. A félidő végéig még 2-2 gól esett, így a hazaiak magabiztos előnnyel zárták az első harminc percet.
A második játékész két gyors győri góllal kezdődött, de a válasz sem maradt el. A félidő közepén Szabó András vitte a hátán a csapatot, zsinórban öt gólt szerzett, de ezzel is csak ötre csökkent a különbség (18. perc – 22-17). A végén mindent egy lapra tett fel a SZESE, de a fáradt komlóiak előnyükből három gólt megtartottak, így a szezon első bajnoki mérkőzésén otthon tartották a rendkívül fontos két bajnoki pontot.