Az NB I/B. negyedik fordulójában sem hibázott a SZESE Győr csapata.
Dabas Diego KC – SZESE Győr 23-31 (10-11)
Dabas, 300 néző. Vezette: Horváth, Kosztend.
Dabas: Duleba, Bruszt, Kovács – Horváth, Csecsetka 4/1, Bodorovics 4, Dr. Kiss I., Boda 2, Zsákai, Szandhofer 2, Tomori 1, Szabó 1, Elek 2, Himer 6/3, Kiss A. 1, Gigler.
SZESE: Hoffmann – Hollós 9/4, Kovácsovics 1, Schneider 1, Rivnyák 1, Szabó 7, Terenyi 3.
Cs.: Somogyi – Rosta, Kőhalmi 3, Gubó 1, Bella 2, Németh 1, Kalmár 2, Nagy, Kányai.
Edző: Deáki István
Kiállítások: 14, illetve 14 perc
Hétméteresek: 5/4, illetve 4/4

A találkozó első perceiben ráijesztett a hazai csapat a győriekre, hiszen az első hat percben négy gólt lőttek. Már ekkor látszott, hogy a dabasiak felkészültek ellenfelükből, tudatosan védekeztek és a győriek hibáit könyörtelenül kihasználták. A győri időkérést követően kiegyenlítettebb lett a játék, a félidő közepére egyenlített is a vendégcsapat. A huszadik percben ismét két gól volt a hazaiak előnye, de az utolsó percben kettős hátrányból egyenlített, majd a vezetést is megszerezte a SZESE, így egygólos előnnyel zárta a félidőt.
A fordulást követően egyenlített a hazai gárda, de ezt követően hosszú percekig nem talált be a győriek kapujába, míg az egyetemisták zsinórban hétszer is eredményesek voltak (38. perc: 11-18). A következő tíz percben kiegyenlített küzdelem folyt a pályán, a hazaiak nem tudtak felzárkózni, a vendégek nem tudtak jobban elhúzni. A győriek a határozott védekezésnek és a támadások pontos befejezése következtében öt perccel a találkozó vége előtt már tíz góllal is vezettek, de a végére egy kicsit kiengedtek, így fel tudott zárkózni a Dabas.
A SZESE Győr a harmadik bajnokiját is biztosan nyerte és vezeti az NB I/B nyugati csoportját.

Deáki István: - Egy lépés a cél felé, jó védekezéssel, javuló támadójátékkal.