A huszadik fordulóban ismét győzött a SZESE Győr csapata, ezúttal Komlón.
Komlói BSK-Tom Trans – SZESE Győr 24-34 (12-15)
Komló, 500 néző. Vezette: Hargitai II, Palkovits.
KBSK: Fata, Horváth – Chalupa 5, Kupi 5, Győri 5, Hidasi, Liptai, Szappanos 2, Péter Szabó 5/2, Musitz, Nagy Z. 2, Wéber, Hoffmann J., Pandurics.
SZESE: Hoffmann – Terenyi 6, Szabó 4, Rosta 3, Kovácsovics 2, Bella 1, Hollós 2.
Cs.: Somogyi – Kőhalmi 1, Kalmár 1, Gál 4/1, Schneider 5, Gubó 5, Nagy D.
Edző: Deáki István
Kiállítások: 4, illetve 10 perc
Hétméteresek: 2/2, illetve 1/1

Hollós és Szabó gyors góljaival kezdődött a találkozó. A hazaiak nem igazán találták a jó győri védekezés ellenszerét, így a SZESE fokozatosan meglépett ellenfelétől. Tíz perc után kettő (4-6) gól volt a vendégek előnye, de az ezt követő tíz percben további négy góllal nőtt az előny (6-12). A félidő utolsó harmada a komlóiaknak sikerült jobban, három gólra megközelítették ellenfelüket.
A második játékrész elején látszott, hogy az egyetemisták a két pontért jöttek és meg is tettek mindent ezért. Határozottan védekeztek és a labdaszerzésekből könnyű gólokat értek el. Hat perc elteltével már hét góllal vezettek (15-22), de ezt követően zsinórban négy gólt lőtt a Komló. A győriek összekapták magukat és tíz perc alatt hét gólt lőttek, miközben a hazaiak csak egyszer találtak be a kapujukba (55. perc: 20-29). Az utolsó öt percben már kiegyenlített játék folyt a pályán, a SZESE győzelmét semmi nem veszélyeztette.
Az egyetemisták megnyerték a huszadik forduló rangadóját, ezzel nagy lépést tettek a bajnoki cím megszerzéséért.

Deáki István: - Közeledünk a célunkhoz, hogy ismét a legmagasabb osztályban szerepeljen a férfi kézilabda