SZESE Győr – FTC-PLER Budapest II. 34-32 (18-16)
Győr, 200 néző. Vezette: Arnold, Temesi.
SZESE: Hoffmann – Hollós 3, Kovácsovics 2, Bella 3, Rosta, Szabó 5, Terenyi 6.
Cs.: Somogyi – Kalmár 2, Kőhalmi 1, Schneider 4, Gál 8/3, Gubó, Nagy, Kányai, Benkovits.
FTC: Váczi, Kránitz, Vogt – Győrfi 4, Csontos 2, Tóth P. 5, Kozma 2, Rédai, Nagy 6, Koncz 5, Bohács 1, Fiar, Tóth Á. 5, Gáspár 1, Fekete 1.
Edző: Hutvágner István
Kiállítások: 8, illetve 8 perc
Hétméteresek: 5/3, illetve 0/0

Egy kivédekezett fővárosi támadást követően Szabó András góljával indult a találkozó. A hazaiak megpróbálták saját játékukat játszani, de az FTC fiataljai jól védekeztek. A tizedik percben két góllal vezetett a SZESE (6-4). A félidő közepére egy gólra csökkentette hátrányát az FTC, de öt perc múlva Szabó és Gál találatainak köszönhetően négy góllal mentek a győri egyetemisták (11-7). Sajnálatos esemény, hogy Gubó Alex megsérült, rá ebben a szezonban már nem számíthat Deáki István. A fővárosiak nem adták fel, zsinórban három gólt lőttek, így ismét csak egy gól volt a különbség. A félidő végéig felváltva estek a találatok, az első harminc percet követően két góllal vezetett a SZESE.
A második játékrész vendégtalálattal indult, de három gyors győri góllal ismét négy volt az előny. A félidő elején állandósult ez a különbség, ráadásul a hazaiak két büntetőt is elhibáztak. A játékrész közepén emberelőnyből sikerült hat gólra növelni a különbséget, de ebből három pillanatok alatt elfogyott 46. perc: 28-25). kilenc perccel a vége előtt ismét a megnyugtató öt gól volt a SZESE előnye, de a támadások befejezésébe ezen a mérkőzésen is sok hiba csúszott, így az FTC két gólra csökkentette hátrányát. Az utolsó percekben két-két gól esett, ezzel kialakult a végeredmény.
A SZESE Győr az első félidőben mutatott jobb játékával megnyerte a találkozót, ezzel újabb lépést tett a feljutás felé.

A juniorok nagy csatában mentettek pontot az éllovassal szemben.
SZESE Győr – FTC-PLER Budapest II. 24-24 (14-18)