Hasznos edzőmérkőzés

Csapatunk kedden éjszakába nyúló mérkőzésen egy góllal legyőzte a szlovák élvonalbeli Érsekújvárt. A találkozón kétszer 35 percet játszottak az együttesek.

Agrofeed-ETO-SZESE-Érsekújvár 35-34 (18-15)

ETO-SZESE: Nahaj - Terenyi 3, Szabó A. 4, Schneider 5, Bella 2, Kovácsovics 3, Paár 3. Cs.: Sarmon, Dapsy (kapusok), Sokoray, Kóhalmi 1, Győri-Dani 6, Goór 1, Kalmár 1, Hári 1, Bősze, Sipos 1, Papp M., Devecseri 4. Edző: Deáki István.

A 18. percig fej fej mellett haladt a két csapat, majd 9-8 után mi léptünk el ellenfelünktől (15-9). A jó sorozatra négy góllal válaszolt a rivális (15-13), a szünetig még egy gólt tudtunk rápakolni az előnyünkre. A fordulást követően az Érsekújvár pillanatai következtek, aminek következtében sikerült is fordítaniuk (19-21). A folytatásban hol egyik, hol másik csapat lőtt három gólt, a hajrának így 33-31-es vendégvezetéssel vágtunk neki. Szerencsére nekünk jött ki jobban a lépés a végjátékban (35-33), s ezzel megnyertük idei első meccsünket.

Összességében hasznos edzőmeccsen vagyunk túl, s jó hír, hogy mindenki játéklehetőséghez jutott. Próbajátékon van nálunk egy két méter magas balátlövő, Devecseri Ádám legutóbb a Várpalota játékosa volt.