Nyomtatás

Jó játékkal győztünk

Agrofeed-ETO-SZESE-Százhalombatta 32-22 (16-10)

Győr, NB /B-s férfimérkőzés, 200 néző. V.: Horváth P., Marton.

ETO-SZESE: NAHAJ - Terenyi 3, Szabó A. 2, Schneider 4, Hári, KOVÁCSOVICS 6, Paár 2. Cs.: Dapsy (kapus), Bella 1, SOKORAY 2, Devecseri 2, Kőhalmi 1, GYŐRI-DANI 5, Goór, Kalmár 2, Papp 2. Edző: Deáki István.

A vendégek az első percekben tartották a lépést csapatunkkal, de 3-2-es vezetésük után sikerült gyorsítanunk a játékon, s 7-4-re elléptünk. Kiseb hullámvölgy következett, a battaiak 8-8-nál utolértek bennünket, de innen a szünetig már nem volt ellenszerük a vendégeknek, hiszen a 27. percben már mi mentün 15-9-re. A hat gól a félidőben is megvolt.

A fordulást követően sem változott a játék képe, a különbség fokozatosan nőtt, a 41. percben már tíz gól volt a két gárda között (21-11), egy perccel később pedig kétszer több dobott gólunk volt, mint a Battának (22-11). Innentől kezdve a győztes kiléte nem volt kérdés, tíz gólon beülre nem nagyon kerültek a látogatók. Csapatunk egy-két szakaszt leszámítva végig kézben tartotta a találkozót, s ilyen különbséggel is megérdemelten nyerte meg a rangadót.

Deáki István: - Jó játékkal kötelező győzelmet arattunk.