Nagyszerű győzelem

Pécs-Agrofeed-ETO-SZESE 24-29 (12-12)

Pécs, 100 néző. V.: Baranyai N., Baranyai Zs.

ETO-SZESE: NAHAJ - TERENYI 6, SZABÓ A. 1, SOKORAY, HÁRI 2, KOVÁCSOVICS 6, PAÁR 2?. Cs.: DAPSY (kapus), BELLA, SCHNEIDER 5, KŐHALMI 1, GYŐRI-DANI 3, GOÓR 1, KALMÁR 1, SIPOS, PAPP 1. Edző: Deáki István.

Nagyszerűen kezdtük a mérkőzést, kilenc percig nem kaptunk gólt, igaz, ez idő alatt csak kétszer voltunk mi is eredményesek. A folytatásban hamar egyenlített a Pécs, hogy aztán ismét mi vezessünk hárommal (4-7). A félidő hajrájában kiegyenlítettek a házigazdák (10-10), s a szünetig nem is tudott előnyt szerezni egyik gárda sem. A fordulást követően 15-14-nél még a Pécsnél volt az előny, de egy 5-0-val sikerült fordítanunk, s innen már nem is engedtük a kezünkből a mérkőzést. A legnagyobb különbség hat gól volt (55. perc: 22-28), a vége pedig magabiztos siker lett.

Deáki István: - Nagyszerű játékkal fontos győzelmet arattunk.