Fordulat a szünet után

Balatonfüred U23 – Agrofeed-ETO-SZESE 33-31 (16-18)

Balatonfüred, NB I/B-s mérkőzés, 100 néző. V.: Rontó, Szanyi

ETO-SZESE: Nahaj – Terenyi 3, Szabó A. 2, SCHNEIDER 8/4, Hári 1, Kovácsovics 2, Paár 6. Cs.: Dapsy (kapus), Bella, SOKORAY 2, Devecseri, Kőhalmi 4, Győri-Dani 1/1, Goór, Kalmár, Papp M. 2. Edző: Deáki István

Kiegyenlített játékkal kezdődött a mérkőzés (7. perc: 4-4), majd a hazaiak ragadták magukhoz az irányítást (11. perc: 7-5). Azt követően rendeztük a sorokat, és rövidesen már mi vezettünk (15. perc: 7-8). Hektikussá vált a játék, hol az egyik, hol a másik csapa kapta el a fonalat, a hajrához közeledve egy 4-0-s szakasszal komolyabb előnyt építettünk fel (25. perc: 14-18), de a szünetig kettőt lefaragott belőle a füredi együttes.

Térfélcsere után az öltözőben ragadtunk – mondhatni, mostanában szokás szerint – és a hazai csapat vissza is vette a vezetést (37. perc: 20-19). A folytatásban végig a fürediek vezettek egy góllal, és bár ott loholtunk mögöttük, nem sikerült fordítanunk. A végjátékban három góllal vezetett ellenfelünk (56. perc: 31-28), onnan pedig már nem volt visszaút.

Deáki István: - A munka nem hazudtolja meg magát, bár harmincegy gól lőttünk idegenben, ez is kevés volt.