Megvertük magunkat

Veszprém-Felsőörs–Agrofeed-ETO-SZESE 27-22 (12-14)

Felsőörs, NB I/B-s mérkőzés, 110 néző. V.: Bujdosó, Horváth V.

ETO-SZESE: NAHAJ – Terenyi 2, Szabó 2/1, Schneider 4/1, Hári, Kovácsovics 2, Paár 4. Cs.: Sarmon (kapus), Bella 3, Sokoray 3, Devecseri, Kőhalmi, Győri-Dani 2/1, Goór, Kalmár, Papp M. Edző: Deák István

A korai kezdés miatt kicsit elaludtunk a mérkőzés elején, ugyan az első gól mi dobtuk, de a hatodik percben már a hazaiak vezettek 5-2-re. Deáki István időkérése után rendeztük a sorokat, és visszavettük a vezetést (9. perc: 5-6). Azt követően fej fej mellett haladtak a csapatok (25. perc: 12-11), de jó hajrával kétgólos előnnyel vonulhattunk pihenőre (12-14).

A második félidőt remekül kezdtük, és fokozatosan növeltük előnyünket (43. perc: 14-20). A hatgólos előnyt követően aztán szétesett a támadójátékunk, rengeteget hibáztunk, azzal pedig felhoztuk az ellenfelet. Kétszer is kettős emberhátrányban játszottunk, de önmagában ez nem indokolta volna, hogy a mérkőzés utolsó tizenhét percét 13-2-ra veszítsük el. Sajnos a nyerőnek tűnő helyzetben elkövetett hibáink sokba kerültek, innentől kezdve bravúrok kellenének a második helyhez.

Deáki István: - A mérkőzés végére elfáradtunk, és saját magunkat vertük meg.