Biztató játék Tatán

Tatai AC–Agrofeed-ETO-SZESE 18-23 (10-9)

Tata, felkészülési mérkőzés

ETO-SZESE: Pulai – Blanárik 1, Szabó A. 2, Bella 2, Sokoray 1, Kőhalmi 1, Győri-Dani 4, Goór, Schneider 2, Kovácsovics 1, Pordán 2, Farkas Á. 2, Farkas B. 2, Karajz 1, Papp M. 1, Paár 1. Edző: Deáki István

A második felkészülési mérkőzésünket Tatán játszottuk le, ahová Nahaj László kisebb sérülése miatt csak egy kapussal, Pulai Dáviddal érkeztünk. A mérkőzés elején a hazaiak kerültek lépéselőnybe, már négy góllal is vezettek (22.perc: 6-10), de a szünetig sikerült egy gólra felzárkóznunk. A második félidő elején átvettük az irányítást, és jó védekezéssel hatgólos előnyt harcoltunk ki (46. perc: 18-12), az előnyt pedig magabiztosan őriztük a mérkőzés végéig.

Deáki István: - Érdemes volt eljönni Tatára, sokféle variációt próbálhattunk ki. A támadójátékunk az első félidőben még akadozott, de a védekezésünkkel végig elégedett voltam, bármilyen felállásban is játszottunk. Pulainak egyedüli kapusként ma jól ment a védés, összességében biztató volt, amit láttam.