Nagy küzdelemben egy pontra futotta

Telekom Veszprém U20 - Agrofeed ETO-SZESE Győr
Veszprém, 180 néző
28-28 (16-13)

NAHAJ (kapus)- IVÁNCSIK 8, SZABÓ 7, Schneider 1, KOVÁCSOVICS 3, Paár 4, Goór 2, - Pulai (kapus), Bella 2, Sokoray 1, Pordán, Győri-Dani, Gyűrű, Farkas B., Karajz, Papp

Rosszul kezdődött számunkra a mérkőzés, a veszprémi fiatalok az elején állva hagytak bennünket (5. perc 3-0). Ezután fordult a kocka és a 14. percre egy 8-1-es rohammal már mi vezettünk (4-8). Sajnos ismét fordulat következett, most 7-0 a Veszprémnek és már 3 góllal ők vezettek (11-8 a 23. percben). A különbség a félidő végéig már nem változott.

A második félidőben fokozatosan zárkóztunk fel és az 54. percben utolértük az ellenfelet (24-24), de 2 perc múlva ismét a veszprémi fiatalok vezettek 3 góllal (27-24). Óriási küzdelemben az utolsó 4 percet sikerült 4-1-re megnyernünk és így értékes ponttal távoztunk Veszprémből.

Mivel a PLER csapata kikapott, a Vecsés mögött 3 ponttal, a Szigetszentmiklóssal pontazonossággal a 2. helyen állunk a tabellán!

Deáki István: A szívünk a pályán volt, a fejünk sajnos néha nem... Nagyot küzdöttek a srácok!