Újabb győzelem

Megőrizte veretlenségét az tavaszi szezonban az AGROFEED ETO-SZESE, ezúttal a Balatonfüredi KSE U20-as csapatát fogadtuk.

A férfi kézilabda NBI/B Nyugati csoportjának 20. fordulóját rendezték meg vasárnap a Magvassy csarnokban. Deáki István legényei újra bizonyítottak a pályán, ugyanis a 14 – 14 -es félidőt követően 28 – 25 -re nyertek a Balatonfüred ellen. Iváncsik, Kovácsovics és Paár ötször volt eredményes, míg Kőhalmi négy találatot szerzett.

Az első félidő 17. percében – 7 – 10-es állásnál – volt egy 7 gólos rohamunk, aminek köszönhetően átvettük a vezetést (14 – 10 ), a 26. percben azonban az ellenfél felébredt, s 4-szer találtak be, így 14 – 14-el mehettek az öltözőbe a csapatok.
A második játékrészben már a fürediek mentek az eredmény után, hiszen a 36. perctől végig vezetett az ETO-SZESE.
A tabella első három helyén nem történt változás, továbbra is egy ponttal a Vecsés van előttünk, míg a PLER Budapest 6 egységgel áll mögöttünk.

AGROFEED ETO-SZESE – Balatonfüredi KSE U20 28 – 25 /14 – 14/