Szoros mérkőzés a Budai Farkasokkal

A téli szünetet követő első felkészülési mérkőzésünket a Magvassy Mihály Sportcsarnokban a Budai Farkasok ellen játszotta csapatunk.

A mérkőzést a Papp, Szabó, Sokoray, Goór, Czene, Paár védőfalunkkal kezdtük. A második percben szerezte a mérkőzés első gólját a vendég csapat, melyre a  negyedik percben tudott válaszolni Papp gyors indulásból. Ezt követően gyors oda-vissza rohanások után alakult ki a 3-3-as  eredmény a tizedik percre. A kapuban Nahaj ott folytatta ahol decemberben abbahagyta, ziccereket és távoli lövéseket is hárított. A következő percekben továbbra is fej-fej mellett haladt a két csapat, a huszadik percre fordulva 8-8 az állás. Felkészülési meccshez híven mindkét fél rengeteg technikai hibával játszott a játékrész utolsó tíz percében, ám Paár többször is eredményes tudott lenni gyors indulásainkból. A félidei eredmény: 15-14.

A második félidőben kezdő csapatunk: Hollós, Czene, Vékony, Molnár, Pordán és Lakosy  a kapuban Nahajjal. Bevetettük tehát a fiatalokat is, akik jól állták a sarat, megtartották a vezetést, sőt a 40.percre már három gólos volt az előnyünk. Czene, Győri-Dani és Hollós vették át a gólgyártók szerepét ebben a félidőben, a 45.percben 23-20 volt az állás. A védekezésünkben több lyukat is talált az ellenfél, melyekből sorozatosan büntetőket értékesíthettek. Védekezésben és támadásban is remekelt Molnár, hiszen heteseket harcolt ki és stabil tagja volt a védőfalunknak.. Ebben a félidőben is extra teljesítményt nyújtott a kapuban Nahaj, melynek köszönhetően a végeredmény 31-30 lett.

Agrofeed ETO-SZESE – Budai Farkasok NKFT 31 - 30 /15-14/

Agrofeed ETO-SZESE: Nahaj, Pulai, Szabó 3, Bella 1, Sokoray 2,Molnár, Kőhalmi , Győri-Dani 5,Goór 2, Lakosy 1, Papp, Czene 4, Schneider 3, Farkas, Hollós 4, Paár 4,Pordán 2, Vékony Edző: Deáki István.

Deáki István: Ahhoz képest, hogy munkából érkeztünk, egész jól játszottunk.