Igazi csapatmunka volt

A Liga Kupa visszavágó mérkőzésén a Tatai AC csapatát fogadtuk a Magvassy Mihály Sportcsarnokban.

Deáki István csapatát a Papp, Pordán, Goór, Sokoray, Kovácsovics, Paár, Pulai összeállításban küldte a pályára. Rögtön az első gólt Sokoray lőtte, majd kétszer Czeneis a kapuba talált. Ezt követően azonban a vendégek mesterének időt kellett kérnie, hiszen csapatunk 2-2 után egy 4-0-ás etapot futott, így az eredményjelző a 6. percben már 6-2-t mutatott. Az időkérés jót tett a tataiaknak, a félidő közepére felzárkóztak (15. perc 7-6) és érkezett is a győri időkérés. A 20.percben kapuba állított Nahaj bravúros hetesvédéssel kezdett, majd az ellenfél ziccerét is hárította. A 23. percre a védéseknek és az átlövés góljainknak köszönhetően ismét megléptünk négy góllal (13-9).  A játékrész végjátékában maradt a kiélezett csata, a félidőben az eredmény 14-12.

A második játékrészt villámgyors gólokkal kezdtük, öt perc elteltével már 19-14 volt az állás. Bella zsinórban három gólt dobott, de Kovácsovics és Németh is kapuba talált. Mindkét oldalon kemény védekezéssel találkoztak a támadók, azonban a mi védelmünk, a kapuban Nahajjal keményebbnek bizonyult. Ennek az eredménye meglátszott az eredményen is, többször is vezettünk hat góllal a második félidő első felében (45.perc 23-17). Pályára lépett Vékony, Bella és Győri-Dani is, illetve a már megszokott félidei szélsőcserék is érkeztek, Lakosy és Kőhalmi. A vendégek az 50. percre felzárkóztak négy gólra, azonban az utolsó tíz percben nehezen tudták bevenni Nahaj kapuját és ebben a félidőben is csak tizenkét tatai találat volt. Végeredmény 30-24.