Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1663

Kiütéses győzelem

Szombat este a PLER-Budapest csapatát fogadtuk a Magvassy Mihály Sportcsarnokban, ahova ismét szép létszámban érkeztek szurkolóink.

Az első félidőt a Paár, Kőhalmi, Schneider, Goór, Németh, Papp sorral kezdtük, a kapuban Nahajjal. Gyorsan az első támadásból a kapuba is talált Németh, azonban ezt követően a vendégek belelendültek és gyorsan megléptek két góllal (7. perc 2-4). Két jó védekezést és sorozatos Nahaj-védéseket követően gyors indulásból tudtunk felzárkózni és a 11. percben Paár góljával a vezetést is átvettük. A vendég időkérés sem tudta megzavarni csapatunkat, a játékrész közepére már három gólos előnyben voltunk (15. perc 9-6). Folyamatosan jöttek a gólok hazai részről, míg a vendégek támadásai kudarcba fulladtak, melyekből üres kapus gólokat tudott szerezni Németh és Paár is. A 23. percben Deáki mester is időt kért, a mérkőzés folyamán először. Az időkérést követően növelni tudtuk előnyünket, sőt meg is dupláztuk azt a félidő végére. Félidei eredmény: 17-10.

A második félidőt a Paár, Fekete, Schneider, Goór, Németh, Papp felállásban kezdte meg csapatunk, a kapuban továbbra is Nahajjal. Ismét Németh szerezte az első találatunkat a félidőben, amit Nahaj parádéja követett, kapusunk ott folytatta, ahol abbahagyta, a hatodik percben büntetőt hárított. Kisebb sérüléssel bajlódó csapatkapitányunk, Kovácsovics László is pályára lépett a 35. percben., érkezésével védekezésünk az addiginál is keményebb lett, ami újabb egészpályás gólhoz vezetett, Nahaj talált saját kapuelőteréből az ellenfél kapujába (40. perc 21-15). Ismét időkérés következett vendégoldalról, azonban most sem sikerült a felzárkózásuk, sőt Papp labdaszerzését követően kapuba talált és nyolc gólosra dúzzasztotta előnyünket (47. perc 23-15). Az utolsó tíz perc már csak örömjáték volt győri részről, vezetőedzőnk pályára is küldte fiataljainkat öt perccel a lefújás előtt. Érkezett Nagy és Vékony a pályára, majd az 55. percben Bella góljával már tíz volt közte. Felnőtt korú játékosaink mindent megtettek, hogy a fiatalok is gólt szerezzenek a mérkőzésen, ez sikerült is, Vékony szerezte a mérkőzés utolsó hazai gólját. Végeredmény: 30-20.

A szokásnak megfelelően a Therápia Borkereskedés felajánlásával Németh Gábor vehette át a mérkőzés legjobbjának járó palack bort.

Deáki István: „Parádés csapatteljesítmény eredményezett boldog hétvégét.”

AGROFEED ETO-SZESE – PLER-Budapest 30 - 20 /17-10/

Agrofeed ETO-SZESE: NAHAJ 1, Pulai, BELLA 3, Sokoray, KŐHALMI 1, GYŐRI-DANI 1, GOÓR 4, SCHNEIDER 4, Kovácsovics, Vékony 1, Lakosy, PAPP 5, PAÁR 5, Nagy, FEKETE, NÉMETH 5 , Edző: Deáki István.