"Széllel szemben lavíroztunk"

Szombaton a Veszprémi KKFT Felsőörs vendégeként léptünk pályára az őszi szezonban utoljára.

A mérkőzést a Paár, Czene, Goór, Schneider, Németh, Lakosy felállásban kezdtük, kapuban Nahajjal. Első gólunkat Németh szerezte a második percben, majd Czene és Győri-Dani is kapuba talált, mellettük a kapuban Nahaj is bravúros védéseket mutatott be (10.perc 3-4). A játékrész felénél kettős emberhátrányba kerültünk, Goór, és Czene is a kispadra kényszerült, ekkor a hazaiak kiegyenlítettek, azonban két gyors gólt tudtunk dobni, Lakosy és Paár volt eredményes (17. perc 6-8). A 23.percben a hazaiak átvették a vezetést, ekkor Deáki István időt is kért (23. perc 10-9). Az időkérés után azonban zsinórban háromszor is a kapunkba találtak a veszprémi fiatalok, ezzel szemben csapatunk csak egyszer volt eredményes. Félidei eredmény: 16-10.

A második játékrészt ugyanabban a felállásban kezdtük mint az elsőt, egyetlen változás volt, Nahaj helyett ezúttal Pulai állt a kapunkban. Tíz percet követően ismét felzárkóztunk három gólra (18-15), azonban a játékvezetők ezúttal sem kímélték csapatunkat és zsinórban három kettő perces kiállítást kaptunk, ezt kihasználva a hazaiak ismét megléptek hat góllal (45.perc 21-15). A veszprémi hálóőrnek csak nehezen tudtunk gólt lőni, több ziccerünket és távoli lövésünket is hárította. Az 50.percre a félidő derekán kispadra kényszerülő Győri-Dani hiánya és a rengeteg emberhátrányban töltött idő meglátszott az eredményen, hat góllal vezetett az ellenfél (50. perc 24-18). Az utolsó tíz percben mindössze háromszor tudtuk bevenni a veszprémi kaput, Fekete, Sokoray és Lakosy volt eredményes. Ezzel szemben, a hazaiak hétszer is Pulai kapujába dobták a labdát. Végeredmény: 30-21.

Deáki István: „Csak húsz percig tudtuk felvenni a versenyt a bajnokaspiránssal, utána a széllel szemben lavírozás felőrölte erőnket.”

Veszprémi KKFT Felsőörs  -  AGROFEED ETO-SZESE  30 - 21   /16-10/

Agrofeed ETO-SZESE: Nahaj, Pulai, Bella , Sokoray 3, Kőhalmi , Győri-Dani 2, Goór 1, Schneider , Kovácsovics 2, Vékony, LAKOSY 5, Czene 1, Papp, PAÁR 4, Fekete 1, Németh 2, Edző: Deáki István.

Kiállítások: 14 perc