×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1769

Magabiztos győzelem a PEAC ellen

Magabiztos győzelmet aratott csapatunk a PEAC ellen, az olykor 13 gólosra is duzzadó vezetésből a mérkőzés végére hét gólos előnyünk maradt.

A mérkőzést a Paár, Kovácsovics, Mátés, Győri-Dani, Szabó, Nagy felállásban kezdte meg csapatunk, kapuban Repóthal. Rögtön az első védekezésünk jól sikerült, labdaszerzést követően Nagy talált az ellenfél kapujába. Két gyors góllal válaszolt erre a vendég csapat (2. perc, 1-2). Az első gólját követően cserére szorult csapatkapitányunk (4. perc 2-2), aki a mérkőzés végéig vissza sem tért a pályára. Ezúton kívánunk mielőbbi felépülést Kovácsovics Lászlónak. A nyolcadik percben már a kezünkben volt a vezetés, Paár labdaszerzésből indult és értékesítette is helyzetét (4-3). Ezt követően azonban a játékvezetők Kőhalmit és Szabót is kettő perces kényszerpihenőre küldték, így négy mezőnyjátékossal kellett játszania Deáki István csapatának. Ebből a hátrányból gyorsan emberelőnybe kerültünk és Győri-Dani góljával növelni is tudtuk előnyünket (13. perc 6-4). Paár találatát követően a vendégek vezetőedzője időt is kért, hiszen pillanatok alatt három gólos hátrányba kerültek. Az időkérés után parádés hátmögötti góljával Paár már négy gólos előnybe hozta a csapatot melyet folyamatosan tartani tudtunk, a 19. percben Kőhalmi bombájával majd Nagy gyors indulásból szerzett góljával. Rendkívüli büntetővédést mutatott be Décsi a kapuban, így a vendégek nem tudtak közelebb férkőzni hozzánk (22. perc 14-8), és ez így is maradt a félidő végét jelző dudaszóig. Félidei eredmény: 18-10.

A második játékrészre a kezdőcsapat ugyanaz volt, egyetlen változtatást eszközölt vezetőedzőnk, Kovácsovics helyén ezúttal Kőhalmi állt mikor megszólalt a kezdő sípszó. Kőhalmi góljával kezdődött ez a félidő, melyet két vendéggól követett ( 32. perc 19-12). Ezután egy Mátés és két Szabó gól esett, így gyorsan elértük a tíz gólos különbséget. A vendégek sok technikai hibáját kegyetlenül kihasználtuk, Paár többször is gyors indulásból szerzett góljaival és Szabó átlövésből szerzett találataival a 42. percre már 13 gólos előnyt tudhattunk magunkénak (42. perc 27-14). A mérkőzés utolsó negyedórájában Deáki István a különböző felállásokat cserélgette, pályára lépett Juhász aki kétszer is eredményes volt a végjátékban. Egyik találatát távolról, átlövésből szerezte, a másikat pedig kínaiból melyhez Nagy asszisztált. Az utolsó percekben még küzdött a pécsi csapat, hogy kozmetikázzanak az eredményen, ez sikerült is, így a végeredmény: 33-26.

Deáki István: „A kevés játékos, aki rendelkezésre állt, mindent megtett a győzelemért.”

AGROFEED ETO-SZESE – PEAC  33 - 26  /18-10/

Agrofeed ETO-SZESE: Repóth, Décsi, SZABÓ 4, KŐHALMI 4, GYŐRI-DANI 5, Kovácsovics 1, Horváth 1, Juhász 2, Papp, Mátés 3, PAÁR 8, Nagy 5
Edző: Deáki István.