Az első vereség

Véges kispaddal indultunk neki a mérkőzésnek, ami a második félidőben meg is látszódott teljesítményünkön.

A mérkőzést a Paár, Kőhalmi, Mátés, Barnyák, Czene, Lakosy felállásban kezdte meg csapatunk, kapuban Repóthal. Mátés helyére minden támadást követően Kovácsovics érkezett a védelmet irányítani. Első támadásunkból nem sikerült gólt szereznünk, azonban a mi térfelünkön Repóth javított egy hétméteres hárítással. Labdaszerzést követően Czene szerezte meg első találatunkat, melyből gyors középkezdéssel rohantak a vendégek, Repóth azonban ezt is hárította (5. perc 1-0). A következő percekben Kőhalmi és Mátés is távolról talált a szigetszentmiklósi kapuba, majd a visszatérő Barnyák is eredményes volt (10. perc 5-4).  A 15. percre kiegyenlített a Szigetszentmiklós (6-6), majd egy rontott támadásunkat követen át is vették a vezetést. Ekkor Deáki mester időt kért, melyet követően Mátés kapuba is talált (7-7). A következő percekben is fej-fej mellett haladtak a csapatok, Mátés és Kőhalmi találataival tartottuk magunkat (25. perc 11-11). A kapuban Repóth is óriási segítség volt, ziccereket és távoli lövéseket is védeni tudott. Folyamatosan cserélte játékosait Deáki István a félidő alatt, Sövegjártó, Vékony és Lukács is játéklehetőséghez jutott. A félidő utolsó találata a vendégeké volt, így az eredményjelző 12-14-et mutatott a lefújáskor.

A második játékrészt a Lukács, Czene, Mátés, Barnyák, Kőhalmi, Lakosy felállásban kezdte csapatunk kapuban pedig továbbra is Repóth állt. Rögtön az első támadásban gólt tudott szerezni a vendég csapat, így megléptek ezúttal már három góllal (32. perc 12-15). Barnyák kettő perces kiállításával emberhátrányba kerültünk a 37. percben, azonban a kettő perces kiállítást követő hétméterest Repóth hárította, így maradt a négy gólos hátrányunk.  A mérkőzés 45. percében egy labdaszerzést követően Lukács talált a vendégek kapujába (17-20), melyet követően időt is kért a Szigetszentmiklós csapata. Páros kiállítást kapott Barnyák és a vendégek 27-es számú játékosa, ezekben a percekben Kőhalmi ütemtelen lövései akadtak be a vendégek kapjujába, így továbbra is tartani tudtuk a három gólos különbséget (20-23). Deáki István időkérését követően a vendégek előnye öt gólosra dúzzadt (54. perc 20-25). Lakosy ziccerével és Vékony üreskapus góljával, felzárkóztunk ismét három gólra (55. perc 22-25), azonban a vendégek nem engedtek ki, sőt az utolsó percekben csak ők szereztek gólokat. A rövidebb kispaddal rendelkező csapat ezúttal alul maradt, a végeredmény: 22-28.

Deáki István: „Ma sem önmagunkat, sem az ellenfelet nem sikerült legyőzni.”

AGROFEED ETO-SZESE – Szigetszentmiklósi KSK  22 - 28  /12-14/

Agrofeed ETO-SZESE: REPÓTH, Vidéki, Kőhalmi 5, Kovácsovics, Barnyák 3, Vékony 1, Hős-Nagy, Lukács 3, Lakosy 1, Czene 1, Sövegjártó, MÁTÉS 7, Paár 1

Edző: Deáki István.