"Mélyen tudásunk alatt játszottunk"

Vasárnap a Magvassyban fogadtuk a Tatai AC csapatát, ezúttal ők bizonyultak jobbnak.

A mérkőzést a Lukács, Czene, Mátés, Barnyák, Győri-Dani, Lakosy sorral kezdte csapatunk, kapuban Repóthal. Első találatunkat Győri-Dani szerezte hétméteresből, a következő gólunk azonban már akcióból született, Lakosy talált Pulai kapujába. A tizedik percre a vendégek két gólos előnyre tettek szert (4-6), ezt követően Deáki István időt is kért. Az időkérést követően Kovácsovics, Sokoray és Goór is pályára lépett, ezzel párhuzamban nyitott védekezésre váltottunk. Ezen a védekezésen már nehezebben ment át a tatai támadósor, ellenben a mi támadásunkba érkezett Kőhalmi, aki két bombával köszönt be a vendégek kapujába (20. perc 7-9). A félidő utolsó tíz percében nehezen tudtunk gólokat szerezni, mindössze egy találatot könyvelhettünk el Kőhalmi nevére. Félidei eredmény: 8-14.

A második játékrészre Deáki István a Hős-Nagy, Győri-Dani, Kovácsovics, Barnyák, Sokoray, Lakosy felállásban küldte pályára tanítványait, kapuban Repóthal. Első találatunkat ebben a félidőben Mátés szerezte, majd Győri-Dani is eredményes tudott lenni, azonban a vendégek zsinórban háromszor is Repóth kapujába találtak (35. perc 10-17). Negyed óra elteltével a vendégek előnye már tíz gólosra nőtt, ekkor érkezett a kapuba Décsi. Czene ismét játéklehetőséget kapott, Győri-Dani helyére érkezett, majd kétszer kapuba is talált (47. perc 14-23). A védekezésünk összes hibáját kihasználva a Tata csapata az utolsó tíz percbe érkezve már tizenegy gólos előnyben volt. Deáki István 4-2-es védekezéssel próbálta megzavarni a vendégeket, azonban ez sem állította meg őket a gólgyártásban (53. perc 17-26). A végjátékban Sokoray, Barnyák és Hős-Nagy is kapuba talált, így a végeredmény : 20-30.

Deáki István: „Mélyen tudásunk alatt játszottunk egy jól kézilabdázó Tata ellen.”

A mérkőzés felvételét IDE kattintva megtekinthetik, IDE kattintva pedig a mérkőzés statisztikáját találják.

AGROFEED ETO-SZESE – Tatai AC 20 - 30  /8-14/

Agrofeed ETO-SZESE: Repóth, Décsi, Sokoray 1, Kőhalmi 3, Győri-Dani 3, Goór 2, Kovácsovics, Barnyák 1, Vékony, Nagy 1, Lukács, Lakosy 2, Czene 2, Sövegjártó, Mátés 3, Hős-Nagy 2

Edző: Deáki István.