×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1782

Győzelem a Liga Kupában

Az első félidőben nagy előnyre tett szert a fiatalokkal teli csapatunk, melyből egy gólos vezetés maradt a mérkőzés végére.

A mérkőzést a Lukács, Sokoray, Czene, Barnyák, Sövegjártó, Lakosy felállásban kezdte meg csapatunk, a kapuban Décsivel. Első találatunkat rögtön a vendégek egy technikai hibájából szerezte Lukács, melyre azonnal válaszoltak is a veszprémi fiatalok. Az első percekhez hasonlóan alakult az első tíz perc, gyors gólokat szereztek a veszprémi fiatalok, azonban a védekezésünk feljavulásával és a támadásunk gyorsulásával, zsinórban hat gólt szereztünk, Czene háromszor, Sokoray kétszer, Lukács pedig egyszer volt eredményes (11. perc 8-7). Negyedóra elteltével érkeztek a cserék, Vékony, Mátés és Győri-Dani kaptak játéklehetőséget. Mátés egyből élt a lehetőséggel és gólra váltotta első próbálkozását, majd Vékony kétszer, Lakosy pedig egyszer talált az ellenfél kapujába (21. perc 13-12). A 12-12-es döntetlent követően egy 5-0-ás szériát futottunk, amely a lefújásra 7-1-es szériává nőtte ki magát. Félidei eredmény: 19-13.

A második félidőre a Hős-Nagy, Czene, Sokoray, Barnyák, Sövegjártó, Nagy, Vidéki kezdősort küldte pályára Deáki István. Első találatunkat Czene lőtte ebben a játékrészben, majd Hős-Nagy, Sövegjártó és Barnyák is kapuba talált (40. perc 24-17). Sövegjártó és Barnyák kettő perces kiállításaival nehéz perceket okoztunk magunknak, így ellenfelünk könnyedén zárkózott fel öt gólra (45. perc 27-22). Nehezen találtunk rést a vendégek védekezésén a következő öt percben, azonban Hős-Nagy indulásból szerzett találatával megléptünk, újabb lendületet kaphatott volna a csapat, amikor a vendégek vezetőedzője időt kért (53. perc 30-26). A mérkőzés hajrájára a vendégek folyamatosan közelebb jöttek, az utolsó percben pedig lehetőségük nyílt az egyenlítésre is. A jó védekezésünknek köszönhetően az egyenlítés nem történhetett meg, így győzelmet ünnepelhetett Deáki István csapata. Végeredmény: 31-30.

Deáki István: „Bár az eredményből nem látszik, de a mérkőzés folyamán nagyon sok jó megoldással és mindenkinek megfelelő játéklehetőséggel sikerült megnyerni a mérkőzést.”

AGROFEED ETO-SZESE – BFKA – Veszprém U22 31 - 30  /19-13/

Agrofeed ETO-SZESE: Vidéki, Décsi, Sokoray 3, Juhász, Győri-Dani 1, Barnyák 2, Vékony 5, Nagy 2, Lukács 4, Lakosy 2, Czene 3, Sövegjártó 4, Mátés 2, Hős-Nagy 3

Edző: Deáki István.