Kikaptak a fiatalok

Nem sikeredett túl jó felnőtt csapatunknak a bemutatkozása hazai pályán az NB I/B-s bajnokságban.

Fiatal csapatunk rögtön a mérkőzés elején magához ragadta a kezdeményezést és 2-0 val kezdtünk. Ez a kettő gól a második félidő 10. percéig meg is maradt, bár a folytatásban inkább a vendégek javára. Második félidő derekától azonban dupla annyi gólt lőtt a Szentendrei KC csapata, mint fiatal csapatunk.

ETO-SZESE-Szentendre 21-33 (13-16)

Győr, NB I/B-s mérkőzés, 100 néző. V.: Őri, Szalay.

ETO-SZESE: Kovács, Dapsy, Sándor (kapusok) - Kalmár M., Egervári Á. 1, Konkoly Á. 6, Tánczos B., Herbert K., Oláh M., Sokoray Á. 4, Babiczky G. 3, Menyhárt M. 4, Benkovits M. 2, Liszkai B., Goór K. 1, Táncos M.

Rosta Miklós: - Ez fájt! Ha nem tanuljuk meg a nyerhető mérkőzéseket behúzni, márpedig ez az volt, akkor eltipornak bennünket, és ez lesz a vége. A negyvenöt éves Bajusz Sanyi egyedül megverte csapatunkat.

ETO-SZESE-Szentendre 19-31 (13-15)

Győr, NB I/B-s juniormérkőzés. V.: Andorka, Varga.

ETO-SZESE: SKUTOVICS (kapus), Macher B. 3, Rosta M. 2, Horváth N. 3, Gyűrű O. 3, Jankó D. 2, Reider K. Cs.: KOVÁCS, Szecsődi (kapusok), Szabó L. 2, Pethő L., Farkas Á., Haszonits K., Gombos D. 1, Tóth T. 3, Dominek Cs.

Kiss Dániel: - Amíg az erőnlétünk és a szívünk a helyén volt, uraltuk a mérkőzést, aztan amikor már csak a szívünk vitt bennünket előre akkor két-három gólon tartottuk a jóval rutinosabb ellenfelünket. Aztán az utolsó negyed órára elfogyott minden, ekkor egy egy-kilences rossz szériát produkálva kialakult a tizenkét gólos különbség. Dolgozunk tovább, és a sok munkának előbb-utóbb meglesz a gyümölcse.