Győzelemmel fejezte be szereplését a férfi kézilabda NB/I B nyugati csoportjában az AGROFEED ETO-SZESE, miután hazai pályán kerekedtünk felül a KK AJKA együttesén.

AGROFEED ETO-SZESE - KK AJKA 28 - 21 /12-12/
Magvassy-csarnok
200 néző

Az első félidőben az Ajkának alakult jobban a mérkőzés, szinte csak futott az eredmény után a Győr. Az első 30 perc végére utol is értük az ellenfelet, az eredményjelző tábla 12 - 12 -es állást mutatott.
A második játékrész elején még fej-fej mellett haladt a két csapat, aztán 18 - 18 -nál rákapcsoltunk. Az utolsó negyedórában már csak három gólt kaptunk, míg 10-et szereztünk, s így alakult ki a 28 - 21 -es végeredmény.

AGROFEED ETO-SZESE: Nahaj, Pulai, Szabó 6, Bella 1, Sokoray, Kőhalmi 2, Győri-Dani 1, Goór 1, Kovácsovics 6, Gyűrű, Farkas 1, Schneider 4, Hollós, Papp 3, Paár 4, Pordán, edző Deáki István.

Deáki István: Az idény végére lemerültek az akkumulátorok. Fásult játékkal de sikerült nyernünk.

Az AGROFEED ETO-SZESE 13 mérkőzést követően a tabella második helyén áll 20 ponttal, 11 győzelem, 2 vereség, 1 döntetlen az őszi szezon mérlege.

Fotó: Marcali Gábor

Utolsó mérkőzésére készül az idei évben az AGROFEED ETO-SZESE a férfi kézilabda NB I/B nyugati csoportjában. Deáki István legényei hazai pályán fogadják a Magvassy-csarnokban a KK Ajka együttesét. A két csapat már találkozott egymással az őszi szezonban, hiszen a Magyar Kupában a győriek búcsúztatták a bakonyi gárdát.

A mérkőzés 17 órakor veszi kezdetét. A kilátogatóknak szeretnénk kedveskedni egy rövidke élő koncerttel, Bogdán Eszter kiváló énekesünk és kolléganőnk fog dalolni a szurkolóinknak, támogatóinknak. Már ezért is érdemes kilátogatni.

Hajrá AGROFEED ETO-SZESE!

A mérkőzést végig kezében tartotta a SZESE, de tudnak a fiúk ennél szebben és jobban is játszani. A mieinknél mindenkinek játéklehetőséget biztosított Deáki István.

AGROFEED ETO-SZESE – Pécsi VSE 29 - 25 /13 - 11/

Nahaj, Pulai, Szabó 2, Bella 1, Sokoray 3, Kőhalmi 2, Győri-Dani 1, Goór 3, Iváncsik, Kovácsovics 2, Gyűrű 2, Schneider 2, Hollós, Papp, Paár 5, Pordán 6, edző: Deáki István

Deáki István: Néhol jó játékkal hoztuk a kötelezőt.