Könnyed továbbjutás

Tatai AC–Agrofeed-ETO-SZESE 29-40 (15-25)

Tata, Magyar Kupa-mérkőzés, 2. forduló, 100 néző. V.: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszkyi.

ETO-SZESE: Vogt – Papp M. 2, Szabó A. 7, Schneider 4, Bella 4, Kovácsovics 3, Paár 8. Cs.: Dapsy, Somogyi (kapusok), Sokoray 1, Kőhalmi 5, Goór, Kalmár 3, Bősze 2, Sipos 1, Kányai. Edző: Deáki István.

Az első percek kiegyenlített játékot hoztak, a 6. percben még 4-4 állt az eredményjelzőn. Aztán egy 6-0-s rohammal elléptünk a hazaiaktól, és fokozatosan növeltük előnyünket. A szünetben tíz góllal vezettünk, a különbséget pedig végig tartottuk a második félidőben. Könnyed győzelemmel jutottunk be a harmadik fordulóba, ahol az élvonalbeli Vác csapatát fogadjuk majd Győrben.

Deáki István: - Örülök a győzelemnek, messzemenő következtetéseket azonban nem érdeme levonni belőle, majd a hétvégi bajnoki dönti el, hol is tartunk igazán. A játékosok hozzáállása nagyon tetszett, azzal mindenképpen elégedett vagyok.