Vereség a rangadón

A férfi kézilabda NBI/B Nyugati csoportjának 10. fordulójában az AGROFEED ETO-SZESE hazai pályán fogadta a Vecsés csapatát. A mérkőzés tétjét emelte, hogy a két csapat pontazonossággal vezette a tabellát.

Két 16 pontos csapat játszott egymás ellen. A listavezető Agrofeed-ETO-SZESE a Magvassy csarnokban a Vecsés SE ÉL-TEAM együttesét fogadta. A vendégek nem is kezdhették volna jobban a találkozót, a 11. percben már öt góllal vezettek (1-6) , a szünetig pedig tovább nőtt a különbség, ekkor 8-15 volt az állás.
A második játékrészben megpróbálta a szinte lehetetlent az ETO, és egyre közelebb került ellenfeléhez. A 8. percben négy, a 11. percben pedig már csak három gól maradt a Vecsés előnyéből. A hajrában kettőre is feljöttek a zöld-fehérek, de a végjátékot a vendégek bírták jobban, végül 27-23-ra győztek, így a két klub helyet cserélt a tabellán, a Győr jelenleg a második helyen áll. Az ETO december 3-án idegenben a Veszprém U20-as csapatával mérkőzik.

AGROFEED ETO SZESE – VECSÉS SE ÉL-TEAM 23 - 27 (8 - 15)
Magvassy csarnok
300 néző

Deáki István: Taktikusabban játszott az ellenfél és belőtték a helyzeteiket. Teljes nyilatkozatért KATT ide.