Beharangozó: Budai Farkasok – AGROFEED ETO-SZESE

Vasárnap a tabella ötödik helyezettjéhez látogatunk el, ahhoz a ...

A Győr Plusz rádió reggeli műsorában jártunk

Az NBI/B férfi felnőtt nyugati csoportjában ezen a hétvégén ...

10 augusztus 2020
Szerző:

Pénteken lejátszotta csapatunk a 2020/2021-es szezon első felkészülési mérkőzését. Majdnem öt hónap telt el az utolsó bajnoki mérkőzés és a Budai Farkasok elleni ütközet között, ez meg is látszott mindkét fél játékán.

A rendkívül fiatal játékoskeretünkből a kisebb sérüléssel bajlódó Németh Gábort nélkülöznünk kellett ezen a mérkőzésen, azonban a csapatot támogatva ő is ott ült a kispadon pénteken. Deáki István a Paár, Czene, Sokoray, Barnyák, Győri-Dani, Lakosy, sort küldte a pályára először, kapuban a frissen igazolt Repóthal. A mérkőzés első gólját Sokoray lőtte, majd vendégoldalról érkezett is a válasz. A kezdést követően fej-fej mellett haladtak a csapatok, mindkét oldalon potyogtak a gólok, ám az eredményen látszik, hogy a kapusok is jól kezdték a meccset. A tizedik perchez érkezve a vendégek megléptek 3-5-re, majd Győri-Dani heteségóljával a 11. percben felzárkóztunk 4-5-re. Negyedóra telt el a mérkőzésből, amikor érkeztek a cserék a csapatba; Kőhalmi, Kovácsovics, Goór és Vékony léphetett pályára. Ebben a felállásban is szoros maradt az állás, maradt az 1-2 gólos különbség a csapatok között, egészen a 21. percig, amikor 5-9-es állást mutatott az eredményjelző. Kovácsovics beállásával, sorban érkeztek az átlövésgólok, zsinórban négyszer talált a vendégek kapujába csapatkapitányunk. Ennek ellenére a védekezésünk továbbra sem volt elég kemény, a nálunk nagyobb budaiakat nem tudtuk megállítani. A félidőben az állás 9-15 volt a vendégeknek.

A második játékrészre a Lukács, Czene, Sokoray, Barnyák, Sövegjártó, Nagy kezdősort küldte pályára vezetőedzőnk, a kapuban Décsivel. Az első támadásunkból sikeres volt fiatal jobbátlövőnk, Sövegjártó, ezt követően Győri-Dani újabb büntetőt értékesített (38.perc 13-17). A védekezésünk továbbra sem volt áttörhetetlen, így a Farkasok majdnem minden támadásból gólt tudtak szerezni. Az ellenfél több játékosa is kettő perces kiállítást kapott a félidő elején, ezekből az előnyökből tudott eredményes lenni Sövegjártó és Barnyák is (45. perc 17-20). Az utolsó negyedórára emberhátrányból indultunk, Barnyák kapott kettő perces kiállítást. Kihasználta ezt a vendég csapat, gyorsan négy gólos előnyre tettek szert a Farkasok (49. perc 17-22). Ismét érkeztek a friss emberek a pályára, Kovácsovics, Goór és Herkovits is játéklehetőséget kapott. Támadásban jól működött a Sokoray-Goór páros, hétméterest és gólokat tudtunk szerezni egymás után. Az utolsó öt percbe lépve felzárkóztunk két gólra, azonban a vendégek kíméletlenül kihasználták technikai hibáinkat, így a végére maradt a közte három. Végeredmény: 23-26.

AGROFEED ETO-SZESE – Budai Farkasok  23 - 26  /9-15/

Agrofeed ETO-SZESE: Repóth, Décsi, Sokoray 2, Kőhalmi, Győri-Dani 5, Goór 2, Barnyák 1, Kovácsovics 5, Vékony ,Czene 1, Nagy 1,Sövegjártó 2, Herkovits, Lakosy 3, Paár 1, Lukács
Edző: Deáki István.