Nyomtatás

Másodszor is győztünk

A délutáni összecsapáson az első két gólt a vendég pozsonyiak szerezték, nálunk először 5-4-nél volt az előny. Innen fokozatosan húztunk el, a szünetig hétgólos előnyre tettünk szert (17-10).

Mindkét edző sokat cserél, de ez nem nagyon érződött a játékunkon, a különbség nem csökkent, sőt 23-14-nél a kétszámjegyű vezetés sem tűnt elérhetetlennek, a végén visszaállt az első harminc perc különbsége (24-17).

Gál Kristóf (képünkön) hat találatig jutott, Gebhardt Ádám négyszer, Simon Bence és Terenyi Zoltán háromszor, Németh Gábor, Konkoly Áron és Filipe Mota kétszer, Hugo Garza Hernandez, valamint Rivnyák Viktor egyszer volt eredményes.

Vezetőedzőnk, Magi Serra így értékelte a két mérkőzést: "Összességében elégedett lehetek, mert mindkét találkozón jól védekeztünk, a cél az is volt, hogy húsz gól alatt tartsuk az ellenfelet. Ez sikerült, pedig a délutáni összecsapáson a második harminc percben jobbára a juniorok játszottak csak, de ők is remekül helytálltak. Az edzéseken egyébként eddig  elsősorban erre helyeztük a hangsúlyt, a támadásokat a következő hetekben finomítjuk. Remélhetőleg hasonló eredménnyel."