Egyetlen hullámvölgyet leszámítva végig a kezünkben volt a mérkőzés.

A mérkőzést a Paár, Czene, Sokoray, Goór, Németh, Lakosy felállásban kezdte meg csapatunk, a kapuban Décsivel. Egy technikai hibával és egy kihagyott ziccerrel kezdtük a mérkőzést, ellenfelünk azonban a 3. percben megszerezte első találatát, így a vezetést is. Lakosy kipattanóból szerzett góljával 1-1-re módosult az eredmény, majd Czene távoli bombájával a 8. percben már 2-1-re vezettünk. Emberhátrányba kerültünk a 11. percben Barnyák szabálytalanságát követően, ez nem szegte sem Sövegjártó, sem Kovácsovics kedvét, mindketten az ellenfél kapujába bombáztak (13. perc 4-2). Paár és Győri-Dani is csatlakozott a góllövők listájához, így a 20. percre már négy gólos előnyt kovácsoltunk (9-5). Nagyban hozzájárult a gólerős játékunkhoz Décsi, aki egymás után átlövéseket és ziccereket is hárított, így könnyű gólokat tudtunk szerezni gyors indulásokból. Ismét emberhátrányba kerültünk, amikor Goór volt szabálytalan, ez alatt az idő alatt azonban csak egyszer volt eredményes ellenfelünk. A félidő utolsó három percéből kettőben emberelőnyben játszhattunk, Lukács szerzett fontos gólt az emberelőnyünkből (28. perc 11-7). A fennmaradó időben mindkét oldalon 1-1 találat esett, így a félidei eredmény: 12-8.

A második játékrészre Deáki István a Paár, Czene, Sokoray, Goór, Németh, Lakosy sort küldte ismét pályára, a kapuban továbbra is Décsivel. Két gyors góllal felzárkózott ellenfelünk 12-10-re, majd ismét támadhattak, ezúttal már az egy gólos különbségért. Sikerült is 12-11-es állásra szépíteniük, ekkor Deáki István a Kovácsovics-Kőhalmi-Sövegjártó belső hármast küldte pályára. Ez a felállás sem volt eredményes, ugyanis a Százhalombatta kiegyenlített a 38. percben (12-12). Az időkérés ellenére, a 39. percben átvette a vezetést ellenfelünk (12-13), majd Goór találatával ismét döntetlent mutatott az eredményjelző. Néhány percig fej-fej mellett haladtak a csapatok, azonban Lakosy és Sövegjártó találatával ismét magunkhoz ragadtuk a vezetést (44. perc 15-14). Győri-Dani passzát követően Goór is eredményes volt, így gyorsan két gólos előnyben voltunk (45. perc 16-14). A 48. percben Sövegjártó újabb találatával három gólos előnyre tettünk szert, időt is kért a Százhalombatta vezetőedzője, ezt követően érkezett is a battai gól (50. perc 18-16). Győri-Dani visszaállásával lényegesen felgyorsult csapatunk játéka, 5-1-es szériában voltunk, mikor ellenfelünk az utolsó időkérési lehetőségét is kihasználta (55. perc 23-17). Sövegjártó nyolcadik találatával és Czene betőrésből szerzett góljával hat gólosra dúzzadt előnyünk (58. perc 25-19). Az utolsó percekben nyitott védekezéssel próbálta meglepni csapatunkat az ellenfél, ebből azonban Sokoray és Lakosy is eredményes volt (60. perc 27-22). Barnyák megkapta a harmadik kettőperces kiállítását is, azonban ez sem állhatott csapatunk győzelmének útjába. A végeredmény: 27-22.

Ezzel az eredménnyel csapatunk a 2021-2022-es szezonban is az NBI/B férfi felnőtt bajnokságban versenyezhet.

Szép volt fiúk!

Hajrá AGROFEED ETO-SZESE!

Hajrá Győr!

AGROFEED ETO-SZESE – Százhalombattai KE : 27 – 22 /12-8/

AGROFEED ETO-SZESE: Repóth, DÉCSI, Kimmel, Sokoray 1, Kőhalmi, GYŐRI-DANI 2, Goór 2, Kovácsovics 1, Barnyák 1, Vékony, Lukács 1, LAKOSY 7, Czene 3, SÖVEGJÁRTÓ 8,Paár 1, Németh

Hétméteresek: 2/3

Kiállítások: 10 perc

Edző: Deáki István

Utoljára frissítve: 2021. június 20., vasárnap 20:13

Bár már egy hónapja lejátszotta csapatunk az utolsó bajnoki mérkőzését a Magvassy Mihály Sportcsarnokban, szombaton ismét pályára lép a csapat.

Szombaton a szezon talán legfontosabb mérkőzésére utazik csapatunk az Érd Arénába. A bajnokságban elért nyolcadik helyünk nem elég a biztos bentmaradáshoz, osztályozó mérkőzést kell játszanunk. Ellenfelünk – az a Százhalombattai KE, akikkel utoljára a 2018/2019-es szezonban találkoztunk - az NBII férfi felnőtt bajnokság déli csoportjának győztese lett idén. 22 mérkőzést játszottak a szezonban, melyből 19-szer győztesként hagyták el a pályát, egyszer döntetlent játszottak és kétszer szenvedtek vereséget. Vereségeiket a Csepel DSE és a Kistext SKFT ellen szenvedték el és egyetlen döntetlen mérkőzésüket a Szigetszentmiklósi KSK U23-as csapatával játszották.

Több játékosuk is kiemelkedő teljesítményt nyújtott az NBII-es bajnokságban, biztosak lehetünk abban, hogy ezekre a játékosokra épül majd a játékuk. Hogy kikre kell figyelnie Deáki István csapatának? Az alábbi képen láthatják, mely játékosok voltak a leggólerősebbek ellenfelünknél ebben a szezonban.

A szombati mérkőzésre szurkolói buszunkban még van hely, így az előre meghirdetettekkel ellentétben nem szerda 12 óráig, hanem 18 óráig várjuk azoknak a jelentkezését, akik szeretnének csapatunknak a helyszínen szurkolni.

Hajrá Győr!

Kedves Szurkolók!

Nagy örömünkre szolgál, mennyien szeretnének csapatunknak a helyszínen szurkolni az osztályozó mérkőzésen, ezért egyesületünk szurkolói buszt indít azoknak az érdeklődőknek, akik a Százhalombattai KE elleni mérkőzésen a helyszínen kívánnak csapatunknak drukkolni. Várjuk e-mailben azoknak a 18 éven felülieknek a jelentkezését, akik rendelkeznek védettségi igazolvánnyal, illetve azon 18 éven aluliakét, akik nagykorú felügyelete mellett szeretnének a helyszínen szurkolni. A buszon a maszk viselése kötelező lesz, illetve csak azok szállhatnak fel, akik érvényes személyi igazolvánnyal és védettségi igazolvánnyal rendelkeznek.
Jelentkezni az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen lehet, 2021.06.17. 12 óráig. A korlátozott helyek miatt minden jelentkezőnek e-mail formájában fogunk válaszolni, így tájékoztatva arról, hogy biztos helye van-e a buszon, illetve a busz indulásának idejét és helyét is ebben az e-mailben fogjuk megadni.

Szurkoljunk együtt a csapatnak Érden is, mindenki zöld vagy fehér pólóban jöjjön, hogy egyértelmű legyen kinek az ereiben csörgedezik győri vér!

Hajrá Győr!

Utoljára frissítve: 2021. június 10., csütörtök 17:47

Az NBI/B férfi felnőtt bajnokság nyugati csoportjában csapatunk a nyolcadik helyen végzett.

A nyolcadik hely megszerzése, sajnos nem egyenesen arányos a másodosztályban maradással. Csapatunknak június 19-én osztályozó mérkőzést kell játszania az NBII férfi felnőtt déli csoportjának bajnokával, a Százhalombattai KE csapatával. Az a csapat, amelyik ezt a mérkőzést megnyeri, biztos résztvevője lesz a 2021/2022-es NBI/B férfi felnőtt bajnokságnak. A mérkőzést június 19-én az Érd Arénában 15:30-kor játssza a két csapat, melyre gőzerővel eddz csapatunk, hogy a lehető legjobban felkészüljön a sorsdöntő mérkőzésre.

Ezúton kérjük szurkolóinkat, hogy aki teheti kísérje el csapatunkat és szurkoljunk együtt Érden!

Hajrá Győr!

NBI/B férfi felnőtt osztályozó

2021.06.19. 15:30

AGROFEED ETO-SZESE – Százhalombattai KE

Helyszín: Érd Aréna, Érd Velencei út 39-41.

Utoljára frissítve: 2021. június 10., csütörtök 11:47

Bő ötven percig tudtuk tartani a PLER-Budapest tempóját a mérkőzés során, az utolsó tíz percre azonban csapatunk elfáradt, így ellenfelünk a lefújásra öt gólos előnyt kovácsolt magának.

A mérkőzést a Paár, Czene, Goór, Sokoray, Sövegjártó, Lakosy felállásban kezdte csapatunk, a kapuban Décsivel. A mérkőzés első találatát a vendégek szerezték, ezt azonban három győri találat követte, Sokoray kétszer, Sövegjártó pedig egyszer volt eredményes (5. perc 3-1). Kemény védekezés jellemezte mindkét csapat játékát, ebből kifolyólag hosszú támadásokat vezetett mindkét csapat. 6-4-es állásnál a vendégek 3-0-ás sorozatot produkáltak, így Deáki István időt kért (13. perc 6-7). Érkeztek a cserék az időkérést követően, Barnyák, Győri-Dani és Németh kaptak játéklehetőséget. Barnyák egy góllal, Győri-Dani pedig egy hétméteres kiharcolásával szállt be a játékba, hozzájuk csatlakozott Décsi is egy védéssel (17. perc 8-8). Fej-fej mellett haladtak a csapatok a következő percekben, 11-12-es állásnál azonban a mérkőzés során először emberhátrányba kerültünk Barnyák szabálytalanságát követően. Mindössze egy percig voltunk hátrányban, miután a vendégek is emberhátrányba kerültek. Ez alatt az idő alatt Paár használta ki emberelőnyünket és lőtte be tizenkettedik találatunkat, a másik térfélen pedig már Kimmel állt a kapuban, aki fontos átlövés védést mutatott be (26. perc 12-13). Az utolsó három percben ismét emberelőnybe kerültünk, Paár és Németh is az ellenfél kapujába találtak, így átvettük a vezetést egy kis időre (28. perc 14-13). A vendégek még egyszer gólt lőttek, így a félidei eredmény: 14-14.

A második játékrészre a Paár, Czene, Sokoray, Goór, Sövegjártó, Lakosy sort küldte a pályára Deáki István, a kapuban immáron Repóthal. Goór, Sövegjártó és Czene lőttek zsinórban 1-1 gólt, így a 35. percre két góllal léptünk meg (17-15). Ezt követően a vendégek percei következtek, hiszen amíg ők folyamatosan gólokat tudtak lőni, a mi támadójátékunk akadozott és öt percig gólképtelen volt a csapat. Lakosy volt eredményes (40. perc 18-18), de két technikai hibánkhoz két gyors PLER-gól társult, így a vendégek a negyvenkettedik percre megléptek 18-20-ra. Deáki István kénytelen volt időt kérni és támadásban pályára küldte Kőhalmit, aki góllal hálálta meg a bizalmat (44. perc 19-20). Ismét három és fél percet kellett várni a következő találatunkra, Barnyák volt eredményes, majd büntetőből Győri-Dani is az ellenfél kapujába talált (48. perc 21-22). 22-24-es állásnál a vendégek támadhattak a három gólos vezetés megszerzéséért, azonban Décsi útját állta a lövésnek és fantasztikus védést mutatott be. A labda visszapattant az ellenfélhez és ezzel az eséllyel már élt a PLER, megszerezte a lélektanilag fontos három gólos előnyt (53. perc 22-25). Megtartotta az előnyét a vendégcsapat, sőt az 57. percre már a négy gólos előnyt is megszerezték (23-27). Deáki István utolsó időkérési lehetőségét is kihasználta, melyet követően egészpályás letámadással leptük meg ellenfelünket. Győri-Dani hétméteresből szerzett góljaival tartottuk magunkat (59. perc 25-28), a védekezésünket azonban könnyen átjátszotta ellenfelünk, így a végeredmény: 25-30.

A mérkőzést megelőzően Deáki Istvánt köszöntötte a klub hatvanadik születésnapja alkalmából, majd a félidőben utánpótlás csapataink vehették át az NBII Észak-nyugati bajnokságban és a Győr-Moson Sopron Megyei férfi felnőtt bajnokságban elért második helyezésért járó oklevelet, illetve az ezüstérmeket. Ezúton gratulálunk a csapatoknak és edzőiknek; Rosta Miklósnak, Horváth Jánosnak és Papp Márknak.

Deáki István: „Viszontagságos éven vagyunk túl. Sajnos a szereplésünk elmaradt az utóbbi évek eredményétől. A helyezésünknek ma még nem tudunk örülni, a végső eredmény nem rajtunk múlik, hanem az ellenfeleinken. Reméljük a legvégén örülhetünk és minden szinten sikerül úgy megerősödnünk, hogy a régi dicsőségében sütkérezhessen a csapat.”

AGROFEED ETO-SZESE – PLER-Budapest  25 - 30  /14-14/

Agrofeed ETO-SZESE: Repóth, Décsi, Kimmel, SOKORAY 2, KŐHALMI 2, GYŐRI-DANI 3, Goór 1, Barnyák 3, Vékony, Lukács, Lakosy 3, Czene 2, Sövegjártó 3, Hős-Nagy, Paár 2, Németh 4.

Edző: Deáki István.